Fototapeta optycznie powiększy pokój?

fototapeta black dress
Może jeszcze tego nie wiesz, ale optyczne powiększenie twojego pokoju to dziecinnie prosta sprawa. Nie tylko używając bieli, szarości czy różnych odcieni beżu powiększysz swój pokój. Możesz to osiągnąć chociażby przez powieszenie luster, dzięki czemu światło będzie rozpraszało się w taki sposób, że zdecydowanie powiększy twoją przestrzeń życiową.

Fototapeta też świetnie się sprawdzi. Wybierając odpowiedni wzór i odpowiednie kolory uzyskasz efekt, którego szukasz. Wzorów fototapet jest wiele, dlatego na pewno będziesz mieć dylemat czy wybrać choćby paski poziome czy pionowe, kropki czy wzory geometryczne.

W sieci jest ogromna różnorodność wzorów, kształtów i materiałów, więc wybór fototapety może nie być taki łatwy, ale za to kiedy już ją wybierzesz – efekt będzie spektakularny! Fototapety nadają wnętrzom również charakteru i głębi. Wybierając fototapetę 3D jeszcze spotęgujemy ten efekt. Duże znaczenie ma także ustawienie mebli. Powinny być jasne, dzięki czemu będą wydawały się mniejsze. Na rynku możemy znaleźć także przeźroczyste meble, które świetnie spełnią swoją funkcję, ale będą mniej widoczne, przez co optycznie zajmą mniej miejsca.

Przede wszystkim przy aranżacji naszych wnętrz należy być kreatywnym i mieć otwartą głowę, przez co poszerzymy swoją perspektywę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *